Malování nikotinem zakouřeného pokoje | Airless - Graco St Max II 495 | Spraying rooms

Dnes jsme malovali nikotinem zakouřený pokoj. V takovém případě je potřeba použít izolační barvu, která tyto skvrny a fleky od nikotinu nepropustí na nový nátěr. Ve videu uvidíte jak pokoj vypadal před a po realizaci. Celý den práce se vyplatil :).

Pokud se Vám naše práce líbí a chtěli by jste nás podpořit, klikněte na odběr našeho kanálu. To nás bude motivovat k tvorbě dalších videí :).

Máte dotaz ohledně malování bytu, pokojů nebo jakýchkoliv nástřikových nebo natěračských prací? Neváhejte se zeptat.


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.
Kdo jsme?

Malíři pokojů Ostrava, Hlučín, Bílovec a okolí. Jsme rodinná firma, která již dlouhá léta nabízí své služby v oblasti malířských a natěračských prací.

A svět je barevnější…

Provádíme malování bytů, malování pokojů, úpravy interiérů a exteriérů s komplexní službou dle přání klienta, a to v Ostravě a širokém okolí.

» pokračování


© 2015 – 2022 MARF reklamní agentura, grafické studiotvorba webových stránek