Natěračské práce

Taky si někdy připadáte, že na vás najednou všechno tak nějak padá? Třeba starý nátěr z oken, jen co je otevřete? A kolem oprýskaného zábradlí a plotu raději procházíte se zavřenýma očima? Nemusíte si dělat starosti, shánět ty správné barvy a hledat dlouhé hodiny štětce, o kterých jste na 100 % přesvědčeni, že jste je tam před lety uklidili, protože my vám to natřeme!

profesionální štětce pro natěrače

Provádíme tyto natěračské práce?

  • nátěry fasád, střech
  • nátěry dveří, podlah
  • nátěry zábradlí, plotů, okapů, radiátorů
  • nátěry nejrůznějších dřevěných a kovových konstrukcí
nátěr plechových vrat garáženátěr školních šaten
nátěr kovové konstrukce, šrafovánínástřik plotu rodinného domu

Co vše je možné natřít se můžete podívat v našem fotoalbu
Chcete mít domov jako ze škatulky?

Trápí Vás koroze?

korozí napadený kovový sloupek plotu

Je nejvyšší čas s tímto problémem něco dělat

Provádíme antikorozní nátěry s přípravou před aplikací. Podklad si přípravíme, obrousíme a odmastíme. Na kovové konstrukce vždy používáme antikorozní barvu, která zabraňuje tvorbě koroze a poškození podkladu.

Renovace radiátorů nátěrem

Trápí Vás nevzhledné radiátory v bytě? Čekáte na výměnu ale nechcete se dívat na stále více rezavějící a obité články topení?
Není nic jednoduššího, než si na renovaci zavolat odborníky.

Jak to děláme?

  • před zahájením si radiátor očistíme a oblepíme nenatírané části
  • přebrousíme obité a rezavé místa
  • na poškozené místa použijeme nátěrový film s antikorozním účinkem
  • aplikujeme 2. vrstvy vrchní, lesklé, vodouředitelné bar­vy

Kdy se do renovace pustit?

Tyto práce nejsou limitovány ročním obdobím a tím, zda-li se topí nebo ne. V topné sezóně se radiátory hodinu před nátěrem zastaví aby vychladly. Samotný vrchní nátěr je zaschlý za přibližně 2 hodiny, takže se „za chvíli“ může zase topit :). Používáme převážně vodou ředitelné barvy, které nijak nezapáchají ani v případě zahřáti radiátorů.

Rozdíl posuďte sami

renovace topení nátěrěm

Nástřiky/nátěry bytových jader

Chcete nové kvádro pro Vaše bytové jádro? Nemusíte zoufat a naříkat, stačí Umakart šikovně nastříkat.

koupelna po renovaci nástřikemhotový výsledek nástřiku Mramoran

Lámete si hlavu co ze starým Umakartem dělat? Nechce se Vám investovat velké peníze do rekonstrukce, nebo jen chcete na pár let Umakart do jisté míry renovovat?

„Mnoho zákazníků nám volá a ptá se jestli bychom jim na Umakart nalepili tapetu. Ještě se nestalo, abych tuto variantu zákazníkovi nerozmluvil. Lepit tapety na členitý povrch bytového jádra není zrovna rychlá a efektivní cesta k renovaci. Tapety se po chvíli začnou na spojích odlepovat a všude tak vidíte nafouklé místa. Tapeta určená k těmto účelům je sice do jisté míry omyvatelná, ale není odolná vůči ohmatání a při mechanickém poškození je oprava takřka nemožná. V porovnání kolik Vás stojí samotné tapety + práce tapetáře, není rozdíl mezi lepením tapet a nástřikem až tak znatelný. Výsledek a celková životnost se však nedá srovnat“
Jiří Krejčiřík, Jednatel společnosti.

Renovaci nástřikem/nátěrem si neumím představit…

To je ta věta, která od Vás nejčastěji zní. Rádi Vám tedy ukážeme jakým způsobem to celé probíha :). Takto vypadá náš nástřik MRAMORAN

Broušení a tmelení spár

Tomuto nástřiku předchází pečlivá příprava podkladu. Vytmelení spár zajistí, že už neuvidíte nepěkné škvíry, mezi starými lištami a stěnou jádra.

Dalším krokem je pečlivé zbroušení podkladu, pro bezchybné přilnutí podkladového nástřiku k umakartu. Po očistění a odmaštení od broušení, se dostaváme k nástřiku zvolené podkladové barvy.

Nástřik zvolené podkladové barvy

renovace bytového jádra pomocí nástřiku Mramoran

Dalším a taktéž důležitým krokem je lakování. 2–3 vrstvy laku zajistí plnou omyvatelnost a taktéž velkou odolnost vůči zažloutnutí, oděru a dalším mechanickým poškozením.

To nejlepší nakonec

Posledním krokem je mramorování, které umakartu dodá jedinečný design a opticky tak zakryje nedostatky podkladu.

nástřik Mramorannástřik bytového jádra

Nahlédněte do našeho fotoalba


Máte dotazy ? Jsme Vám k službám. Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář.„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.
Kdo jsme?

Malíři pokojů Ostrava, Hlučín, Bílovec a okolí. Jsme rodinná firma, která již dlouhá léta nabízí své služby v oblasti malířských a natěračských prací.

A svět je barevnější…

Provádíme malování bytů, malování pokojů, úpravy interiérů a exteriérů s komplexní službou dle přání klienta, a to v Ostravě a širokém okolí.

» pokračování


© 2015 – 2024 MARF reklamní agentura, grafické studiotvorba webových stránek