O nás

Malíři pokojů Ostrava a široké okolí.

Jsme rodinná firma, která již dlouhá léta nabízí své služby v oblasti malířských a natěračských pra­cí.

A svět je barevnější…

Provádíme malování bytů, malování pokojů, úpravy interiérů a exteriérů s komplexní službou dle přání klienta, a to po celém Moravskoslezském kra­ji.

paleta barevných odstínů
  • Malířské, natěračské a nástřikové práce provádíme s komplexní službou, tzn. přesun nábytku, zakrývání nemalovaných ploch a nábytku fóliemi a následné ustavení zpět na místo.
  • Při malování, nátěru nebo nástřiku používáme pouze kvalitní materiály a barevné odstíny které splňují přísné normy nátěrových hmot.
  • Po dokončení je samozřejmostí hrubý úklid.

Postaráme se i o vaši zakázku

Díky našemu dobře sehranému týmu a mnohaleté praxi jsme schopni provést zakázku většího i menšího rozsahu, a tak se našimi spokojenými zákazníky stávají firmy i jednotlivci.

Při práci se řídíme heslem: „Když v něco opravdu chceš a věříš v to, vždy se to povede!“ Díky tomu jsme se dostali na vrchol našich dovedností. A to je jeden z důvodů, proč se k nám zákazníci rádi vracejí.

Chcete vidět, jak naše práce vypadá? Nahlédněte do videosekce.

vzorník barevných odstínu značky HET

Proč právě my?

  • Zakládáme si na dobré pověsti, maximální spokojenosti a dobře odvedené práci.
  • Neúčtujeme absurdní poplatky za dopravu, zakrývání ploch nebo stěhování nábytku. To vše bereme jako samozřejmost, a proto tyto služby od nás máte ZDARMA.
  • Po vypočítání ceny prací se tato částka už nijak nemění, tudíž se nemusíte bát cenových změn po dokončení zakázky.
  • Pracujeme od pondělí do neděle, popřípadě o svátcích.

Nerozmýšlejte se, kontaktujte nás!

Máte jakýkoliv dotaz ohledně malování, nástřiku nebo tapetování? Nevíte si rady nebo jen chcete vypracovat cenový návrh? Na vaše dotazy vám rádi kdykoli odpovíme.„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.
Kdo jsme?

Malíři pokojů Ostrava, Hlučín, Bílovec a okolí. Jsme rodinná firma, která již dlouhá léta nabízí své služby v oblasti malířských a natěračských prací.

A svět je barevnější…

Provádíme malování bytů, malování pokojů, úpravy interiérů a exteriérů s komplexní službou dle přání klienta, a to v Ostravě a širokém okolí.

» pokračování


© 2015 – 2024 MARF reklamní agentura, grafické studiotvorba webových stránek