Ceník

Malířské práce pro Ostravu a široké okolí.

Doprava do 40 km Zdarma
Zakrývání nábytku a podlah Zdarma
Manipulace s nábytkem Zdarma
Úklid po malování Zdarma

Nejsme plátci DPH.

Vážení zákazníci, s ohledem na to, že každá zakázka může vyžadovat jiný postup, jsme schopni přesnou cenu určit až po nezávazné a bezplatné konzultaci. Pro vytvoření nezávazné kalkulace nás prosím neváhejte kontaktovat na tel.: +420 736 641 965 nebo na email : info@malirstvi-krejcirik.cz„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.
Kdo jsme?

Malíři pokojů Ostrava, Hlučín, Bílovec a okolí. Jsme rodinná firma, která již dlouhá léta nabízí své služby v oblasti malířských a natěračských prací.

A svět je barevnější…

Provádíme malování bytů, malování pokojů, úpravy interiérů a exteriérů s komplexní službou dle přání klienta, a to v Ostravě a širokém okolí.

» pokračování


© 2015 – 2024 MARF reklamní agentura, grafické studiotvorba webových stránek